У Дніпрі 1 вересня біля вокзалу сталася бійка. Нападник під час конфлікту побив металевою трубою 46-річного чоловіка. Постраждалого з травмами госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
На місце приїхали поліцейські. Вони встановили нападника. Ним виявився 53-річний місцевий житель Дніпропетровської області. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15, ч.1 ст.115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: “Правоохоронці України та Чехії викрили мережу кол-центрів, створену мешканцем Дніпра”.



















