Новини

У Дніпрі біля вокзалу чоловіка побили металевою трубою

У Дніпрі біля вокзалу побили чоловіка.

271Переглядів

У Дніпрі 1 вересня біля вокзалу сталася бійка. Нападник під час конфлікту побив металевою трубою 46-річного чоловіка. Постраждалого з травмами госпіталізували до лікарні.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

На місце приїхали поліцейські. Вони встановили нападника. Ним виявився 53-річний місцевий житель Дніпропетровської області. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15, ч.1 ст.115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також писали: “Правоохоронці України та Чехії викрили мережу кол-центрів, створену мешканцем Дніпра”.

Залишити відповідь