24 вересня під час 70-ї сесії міськради Дніпра депутати погодили передачу приміщень пожежного депо на лівому березі для потреб Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Про це повідомила пресслужба міськради.
Раніше зусиллями мерії та обласної прокуратури цю будівлю повернули із незаконного володіння приватних осіб — де вона перебувала більше ніж 30 років. Остаточне рішення на користь міста цьогоріч ухвалив Господарський суд області.
Як зазначають у повідомленні, пожежне депо на лівому березі планували звести ще у 1987 році. Утім згодом майже добудовані приміщення були незаконно виведені з державної власності та неодноразово відчужувалися на користь третіх осіб. Упродовж десятиліть воно захаращувалося та занепадало.
Нині, після того, як рішенням сесії міськради будівлю передають ДСНС, очікується, що в ній буде облаштовано додатковий пожежно-рятувальний підрозділ надзвичайників.
«Рішення щодо передачі будівлі пожежного депо у державну власність дозволить створити на лівому березі додатковий пожежно-рятувальний підрозділ, що значно підвищить оперативність реагування та рівень безпеки мешканців у нинішніх умовах воєнного стану», — повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника 8-го державного пожежно-рятувального загону Артем Чегрін.
Раніше “Особи” також інформували: Дніпропетровщина отримала від Німеччини сучасні автомобілі для поліції та ДСНС.



















