Подія сталась 29 липня близько 18:30 в Самарському районі міста. Між 48-річним місцевим жителем та групою чоловіків біля магазину виник словесний конфлікт. Після суперечки чоловік пішов. Та невдовзі він повернувся та дістав з кишені гранату, яку погрожував підірвати.
На місце викликали правоохоронців, які затримали чоловіка. У нього вилучили два корпуси гранати Ф-1 та два запали до них. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Слідчі, під процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури міста, оголосили чоловіку про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також писали: “Невдала спроба самогубства сталася у Павлограді”.




















