Новини

У Дніпрі чоловік погрожував поліцейським гранатою

У Дніпрі в ході спецоперації затримали чоловіка, який погрожував поліцейським гранатою.

392Переглядів

Подія сталася 22 листопада. Близько 16:50 патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “ВАЗ” за порушення ПДР. Під час бесіди з правоохоронцями 38-річний чоловік поводився зухвало та агресивно, потім дістав гранату та став погрожувати підірвати її.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

На місце події прибули слідчо-оперативна група відділення поліції № 1 та начальник Дніпровського районного управління поліції № 2, спецпризначенці та вибухотехнічна група ГУНП. Після перемовин з правоохоронцями чоловік віддав дві гранати. Його затримали.

23 листопада слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Раніше “Особи” також писали: “Скерували до суду обвинувальний акт щодо дніпрянина, який вчинив замах на вбивство власної матері”.

Залишити відповідь