На вулиці зловмисник силою заволодів зарядним пристроєм потерпілої та втік з місця події.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
24 листопада близько 20:00 до поліції звернулася жінка та повідомила про пограбування на проспекті Олександра Поля у місті Дніпро.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Дніпровського РУП №1. Правоохоронці встановили особу, причетну до злочину. Ним виявився 37-річний чоловік, раніше судимий за майнові злочини.
Фігуранта затримали. Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. Досудове розслідування триває.
Раніше “Особи” також інформували: ТОВ з готелю братів Дубинських переписали на турка.



















