Напад стався ввечері 8 квітня у Самарському районі міста у одній з квартир. Там між двома братами виник конфлікт. Під час нього один з них наніс іншому ножове поранення. 35-річного чоловіка госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського РУП.
Про злочин повідомив поліції батько чоловіків. На місце приїхали правоохоронці та затримали 36-річного нападника.
9 квітня слідчі повідомили затриманому про підозру за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Йому загрожує покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “У центрі Дніпра чоловік з ножем зірвав ланцюжок з шиї перехожого”.





















