Новини

У Дніпрі двоє колишніх поліцейських за винагороду вилучили з державних баз дані понад 500 ухилянтів

Колишніх правоохоронців затримали ще у червні 2025 року. Вони перебувають під вартою. Наразі їм висунуто обвинувачення. Що їм загрожує?

243Переглядів

У Дніпрі двох колишніх працівників поліції обвинувачують у незаконному видаленні з державних інформаційних систем відомостей про військовозобов’язаних, оголошених у розшук за ухилення від мобілізації.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, упродовж 2024 року обвинувачені, маючи службовий доступ до інформаційних систем, безпідставно видаляли дані щодо військовозобов’язаних, які перебували у розшуку за ухилення від мобілізації.

За внесення неправомірних змін вони отримували гроші, а з баз було вилучено дані щодо понад 500 осіб. Скільки саме колишні копи заробили на ухилянтській схемі наразі не повідомляють.

У червні 2025 року їх викрито та повідомлено про підозру. Обвинувачені перебувають під вартою.

Прокурори облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо них за ч. 1 ст. 114-1, ч.ч. 1, 3 ст. 362, ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР у м. Полтаві за оперативного супроводу Дніпропетровського управління ДВБ Нацполіції.

Також раніше “Особи” писали: Бомбосховище, про яке мерія Дніпра повідомляла як безхазяйне, продає приватний власник.

Залишити відповідь