З 18 червня по 17 липня по Донецькому шосе звузять проїзну частину та тротуарні зони в районі будинків №1, №1Д, 3. Там будуватимуть кабельну лінію.
Про це повідомляється в проєкті розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова.
По периметру зони виконання робіт встановлять огорожу з сигнальним освітленням та тимчасові дорожні знаки. Також подбаюьб про безпечний рух пішоходів. Після завершення робіт – демонтують огорожу, знаки, відновлять покриття проїзної частини й тротуарних зон і приведуть територію до ладу.
Зазначимо, що мер міста не підписав документ, тому він не набув чинності.
Раніше “Особи” також писали: “Мешканців Дніпра запрошують на роботу в комунальні підприємства”.





















