Новини

У Дніпрі на місяць звузять Донецьке шосе

У Дніпрі з 18 червня планують звузити Донецьке шосе.

407Переглядів

З 18 червня по 17 липня по Донецькому шосе звузять проїзну частину та тротуарні зони в районі будинків №1, №1Д, 3. Там будуватимуть кабельну лінію.

Про це повідомляється в проєкті розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова.

По периметру зони виконання робіт встановлять огорожу з сигнальним освітленням та тимчасові дорожні знаки. Також подбаюьб про безпечний рух пішоходів. Після завершення робіт – демонтують огорожу, знаки, відновлять покриття проїзної частини й тротуарних зон і приведуть територію до ладу.

Зазначимо, що мер міста не підписав документ, тому він не набув чинності.

Раніше “Особи” також писали: “Мешканців Дніпра запрошують на роботу в комунальні підприємства”.

Залишити відповідь