Поблизу Історичного музею на проспекті Яворницького встановили нові трамвайні зупинки з урахуванням безбар’єрності. Там звели платформи довжиною 35 метрів та підняли на 25 сантиметрів від рівня колії для зручності людей. Поклали й тактильну плитку та передбачили місця для крісел колісних.
Про це повідомляє “Інформатор” з місця події.
Також – зробили навіс, щоб жителі могли комфортно чекати на транспорт у будь-яку погоду.
Завершити усі роботи на ділянці мають до кінця 2025 року.
Нагадаємо, два сучасні зупиночні комплекси облаштували на проспекті Дмитра Яворницького у рамках флагманського проєкту першої леді Олени Зеленської “Рух без бар’єрів”.
Раніше “Особи” також писали: “8 осель для дитбудинків сімейного типу придбала влада Дніпропетровської області”.
























