Новини

У Дніпрі найближчим часом запрацює Служба 112

Найближчим часом Служба 112 запрацює в Дніпрі, а до кінця року – в Одесі.

278Переглядів

Запровадження Служби 112 відбулося рік тому – 1 липня 2023 року. Було створено регіональний центр у Києві, до якого долучилися Київська, Чернігівська, Житомирська, Вінницька і Черкаська області. Згодом, з 1 грудня 2023 року, почав працювати другий комунікаційний центр Служби 112 у Львові, до якого додалися Волинська, Рівненська, Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська і Чернівецька області. Найближчим часом такий центр запрацює у Дніпрі. Він покриє східний регіон країни.

Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко повідомив у прямому ефірі Суспільного, підбиваючи підсумки першого року роботи Служби 112.

«Найближчим часом ми плануємо започаткувати роботу центру, який буде покривати східний регіон нашої країни і буде працювати в місті Дніпро. Далі ми плануємо започаткувати роботу ще одного, четвертого центру, який буде працювати в місті Одеса і буде покривати південний макрорегіон нашої країни», – повідомив Леонід Тимченко.

За його словами, за рік роботи оператори Служби 112 опрацювали понад 2 мільйони дзвінків. Найбільше зверталися до поліції і до екстреної медичної допомоги (приблизно рівна кількість дзвінків), далі за кількістю звернень – пожежники і служба газу.

Громадянин, зателефонувавши на один номер 112, може викликати декілька служб одразу. Це дуже актуально під час війни, коли є ракетні удари та руйнування. Крім того, запровадження єдиного номеру для виклику екстрених служб – це ще й вимога Європейського Союзу в межах євроінтеграції України.

Раніше “Особи” також писали: “В Уряді хочуть масштабувати ветеранські проєкти Дніпропетровщини на всю Україну”.

Залишити відповідь