Таку рекомендацію міськраді дала робоча група «Прозорість та підзвітність». У результаті загалом заощадили майже 5 млн грн.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Привернув увагу цей тендер через ціни на матеріали. Моніторинг показав: вони вищі за ринкові. Тому звернулися до замовника з проханням виправити ситуацію. Маємо результат. Зекономлені мільйони бюджетних коштів, які тепер можна спрямувати на нагальні потреби», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Яна Худенко.
Робоча група «Прозорість та підзвітність» працює з жовтня 2023 року. За цей час в регіоні переглянули або відмінили 61 закупівлю.
Раніше “Особи” також писали: На засіданні групи «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА розглянули 5 тендерів.
Нагадаємо, що заступник голови ДніпроОВА Володимир Орлов, який працював на цій посаді ще при Резніченку, нарешті йде з ОВА. Саме Орлов опікувався діяльністю робочої групи “Прозорість та підзвітність” при ДніпроОВА.



















