Злочин стався наприкінці лютого в одному з будинків в Самарському районі міста.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровській області у Telegram.
32-річний чоловік, якому жінка довіряла, дочекався моменту, коли оселя залишилася без нагляду та заволодів мобільним телефоном і 8 тисячами гривень потерпілої.
Оперативники кримінальної поліції Дніпровського РУП №2 затримали розшукали підозрюваного. У нього вилучили мобільний телефон, а гроші чоловік встиг витратити на власні потреби.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікопольському районі поліцейський офіцер громади допоміг жінці, яка мало не замерзла у власній оселі.



















