Марку “Русскій воєнний флот — до дна” погасили на головному поштамті. Вона продовжує серію, розпочату у квітні 2022 року “Русскій воєнний корабль, іді на…”. На ній зображено палаючі військові кораблі армії РФ, які потопили Сили оборони України. Ескіз створив Віктор Грудаков
Про це повідомляє “Суспільне”.
Директор по взаємодії з органами з державної влади “Укрпошта” Юлія Боровик розповіла, що нову марку присвятили ЗСУ та їхнім спецопераціям.
“Марка присвячена нашим героїчним Збройним силам та їхнім спецопераціям стосовно російського флоту. Ми віримо, що російські кораблі всі будуть на дні. У нас ця марка обов’язково повинна бути пророчою”, — сказала Юлія Боровик.
Загальний тираж марки “Русскій воєнний флот — до дна” становить один мільйон примірників. Вартість марки — 30 гривень. Частину виручених з продажу марки грошей передадуть на допомогу ЗСУ.
Дніпряни продовжують купляти марки та зберігають їх на згадку. Наприклад мешканка Світлана розповіла, що за два з половиною роки зібрала вже колекцію марок, які виходили з початку повномасштабного вторгнення.
Раніше “Особи” також писали: “У Верхівцевській громаді на Дніпропетровщині відкрили «Алею Слави Героям»”.






















