Постраждалих унаслідок дорожньо-транспортної пригоди немає.
Про це повідомили у ГУНП Дніпропетровщини.
Як це сталося. Працівник поліції здійснював евакуацію автомобіля з місця ДТП службовим автомобілем-евакуатором. Під час руху він не опустив стрілу маніпулятора, в результаті чого були пошкоджені дроти тролейбусної мережі по вул. Січеславська Набережна. Обірвані дроти впали на проїжджаючий позаду автомобіль «Газель», унаслідок чого загорівся тент кузову.
Надалі, рухаючись по просп. Слобожанський, стріла маніпулятора повторно зачепила контактну мережу тролейбусної лінії, яка впала на транспортні засоби. У результаті падіння дротів були пошкоджені ще 7 автомобілів.
Подію зафіксували камери відеоспостереження.
Ознак алкогольного сп’яніння у водія не виявлено.
Стосовно поліцейського вирішується питання про складання адміністративних матеріалів та розпочато службове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині у ДТП загинув ветеран без ноги.





















