Новини

У Дніпрі посадовці міськради розтратили бюджетні кошти, виділені на оборону

У Дніпрі підозрюються директор та заступник директора одного з комунальних підприємств Дніпровської міської ради у розтраті бюджетних коштів.

383Переглядів

За даними слідства, посадовці виконували закупівлі відповідно до “Програми щодо сприяння територіальній обороні міста Дніпра на 2022–2026 роки”. Директорка підприємства під час закупівлі радіоапаратури не забезпечила належне обґрунтування та економічне використання коштів, здійснивши закупівлю за завищеними від ринкових цінами, що завдало збитків місцевому бюджету на понад 2 мільйони гривень.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

“У свою чергу заступник директора підприємства уклав договори на закупівлю теле-, відео- та радіотехнічної апаратури за завищеними на 25 % цінами. Внаслідок цього за закуплений товар переплачено майже 9,2 мільйона бюджетних коштів”, – додали в прокуратурі.

Так, директору та заступнику директора одного з комунальних підприємств Дніпровської міської ради повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем (частина 4 та частина 5 статті 191 Кримінального кодексу України).

Слідство триває. Підозрюваним загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщину приїхало майже півмільйона переселенців: до яких громад найбільше”.

Залишити відповідь