Новини

У Дніпрі працюють 12 пунктів вакцинації від COVID-19

Мешканців Дніпра закликають зробити щеплення від СОVID-19.

177Переглядів

У департаменті охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради нагадують, що за перших ознак COVID-19 необхідно звернутися до сімейного лікаря. Найкращий метод профілактики, який дозволяє уникнути важких ускладнень, – вакцинація. У Дніпрі працюють 12 пунктів вакцинації від COVID-19, і черг наразі не спостерігається.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

«Для більшості людей достатньо зробити одне щеплення від СОVID-19. Для тих, які входять до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, передбачено введення більшої кількості доз — тобто ревакцинація кожні 6-12 місяців. Вакцинація від COVID-19 актуальна впродовж всього року, адже вірус не зник. У місті діють 12 пунктів вакцинації від COVID-19, і черг наразі не спостерігається. Також слід не пропускати вакцинацію, передбачену Національним календарем профілактичних щеплень. Тож перевірте, чи має ваша дитина всі необхідні щеплення відповідно до віку», — підкреслила  заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Тетяни Прибиток.

Зі слів сімейного лікаря Анатолія, особливо  зробити щеплення важливо пацієнтам, які мають хронічні захворювання або тим, хто постійно контактує з великою кількістю людей. Проводиться первинна вакцинація та ревакцинація кожні 6 та 12 місяців.

Раніше “Особи” також писали: “Боронячи Україну, на фронті загинув регбіст з Кривого Рогу Артем Степченко”.

Залишити відповідь