Новини

У Дніпрі правоохоронці затримали злочинну групу за побиття та вимагання грошей 

275Переглядів
За даними слідства, шестеро підозрюваних – мешканці м. Дніпра, вимагали у місцевого мешканця погашення неіснуючого боргу у сумі 14 тис дол США.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Погрожуючи застосуванням холодної зброї, підозрювані посадили до власної автівки потерпілого та вивезли до одного із ресторанів міста.

Там певний час утримували його та наносили тілесні ушкодження кастетом по голові і тулубу, намагаючись у такий спосіб змусити віддати «борг». Всі протиправні дії вони знімали на телефон.

У подальшому вони повезли потерпілого до нотаріусів для переоформлення його автівки на себе та її продажу. Але побачивши побої на обличчі у чоловіка, юристи відмовили у проведенні нотаріальних дій.

Побоюючись за своє життя, чоловік погодився передати кошти та автомобіль.

У ході спецоперації правоохоронців вимагачів затримано у порядку ст. 208 КПК України під час отримання частини грошових коштів у сумі 6 тис дол США.

Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання та в автівках учасників групи вилучено мобільні телефони, зброю, корпуси і запали до гранат, набої, автомобілі та грошові кошти.

Наразі всім підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Заходи з викриття протиправної діяльності проводили прокурори зі слідчими слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управління карного розшуку ГУНП в області за силової підтримки спецпризначенців КОРД.

Раніше ми також писали про те, що на Дніпропетровщині до довічного ув’язнення засудили учасників злочинної групи, які вбивали власників житла.

1 коментар

Залишити відповідь