Музей “Машини Часу” проведе у Дніпрі ретро-автопробіг “Нам 10 років”. Він присвячується ювілею діяльності технічного музею.
Про це повідомили на Facebook-сторінці музею “Машини Часу”.
Захід розпочнеться 16 листопада о 12:00 поблизу Фестивального причалу на Січеславській Набережній. У пробігу беруть участь автомобілі старше 35 років, стан яких є задовільним і автентичним.
Від музею “Машини Часу” братимуть участь такі раритетні автівки:
- Ford Р7 1967 р. в.;
- Ford Mercury 1956 р. в.;
- автобус Кубань 1973 р. в.;
- саморобний автомобіль «Лосенок» 80-х років.
Розклад заходу
- 12:30 – привітання учасників із проминулим днем Автомобіліста та оголошення маршруту ювілейного пробігу.
- 13:00 – початок руху учасників пробігу.
- 14:00 – завершення пробігу у музеї “Машини Часу”. Всі учасники мають право цього дня на відвідування музею із 50% знижкою. Два найкращі автомобілі-учасники будуть відібрані директором музею “Машини Часу” і матимуть право заїхати прямо до експозиційної зали музею.
- 14:30 – екскурсія для учасників пробігу по інсталяції “(НЕ)РОЗЧАВЛЕНИЙ”.
- 15:00 – на подвір’ї музею на учасників чекатиме розігрітий мангал для приготування барбекю.
Раніше “Особи” також повідомляли: У Дніпрі працюватиме пересувний музей.



















