АфішаНовини

У Дніпрі проведуть пробіг ретро-автомобілів

До 10-річного ювілею музею "Машини Часу" у Дніпрі відбудеться пробіг ретро-автомобілів.

277Переглядів

Музей “Машини Часу” проведе у Дніпрі ретро-автопробіг “Нам 10 років”. Він присвячується ювілею діяльності технічного музею.

Про це повідомили на Facebook-сторінці музею “Машини Часу”.

Захід розпочнеться 16 листопада о 12:00 поблизу Фестивального причалу на Січеславській Набережній. У пробігу беруть участь автомобілі старше 35 років, стан яких є задовільним і автентичним.

Від музею “Машини Часу” братимуть участь такі раритетні автівки:

  • Ford Р7 1967 р. в.;
  • Ford Mercury 1956 р. в.;
  • автобус Кубань 1973 р. в.;
  • саморобний автомобіль «Лосенок» 80-х років.

Розклад заходу

  • 12:30 – привітання учасників із проминулим днем ​​Автомобіліста та оголошення маршруту ювілейного пробігу.
  • 13:00 – початок руху учасників пробігу.
  • 14:00 – завершення пробігу у музеї “Машини Часу”. Всі учасники мають право цього дня на відвідування музею із 50% знижкою. Два найкращі автомобілі-учасники будуть відібрані директором музею “Машини Часу” і матимуть право заїхати прямо до експозиційної зали музею.
  • 14:30 – екскурсія для учасників пробігу по інсталяції “(НЕ)РОЗЧАВЛЕНИЙ”.
  • 15:00 – на подвір’ї музею на учасників чекатиме розігрітий мангал для приготування барбекю.

Раніше “Особи” також повідомляли: У Дніпрі працюватиме пересувний музей.

Залишити відповідь