Новини

У Дніпрі провели форум «10 років війни»

На одній зі станцій метро у Дніпрі за участі ветеранів та посадовців провели форум «10 років війни».

312Переглядів

Його учасниками стали декілька сотень військових, ветеранів, фахівці реабілітаційного центру міської лікарні № 4, що нині є одним з найкращих у країні, та амбасадори проєкту #ТитаниUA, ініційованого Дніпропетровською ОВА.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

«Ми зібралися тут, щоб згадати події десятирічної давнини. Зібрались тут, щоб об’єднуватися. Об’єдналася влада з органами місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування, влада у цілому, об’єдналися з українським народом, щоби вистояти», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

На важливості єдності також наголосив мер Дніпра Борис Філатов. Він згадав 2014-й рік, коли обіймав посаду заступника голови облдержадміністрації Валерія Коломойського.

Форум «10 років війни» розпочали хвилиною мовчання у пам’ять про полеглих оборонців України та акапельного виконання державного гімну. Далі учасники працювали у панелях.

«Це підбиття підсумків перебування людини в стані війни. Це не просто акція, не просто форум, це життя людей. Визначати таких людей, говорити про них — необхідно», — переконаний підполковник капеланської служби Андрій, чий військовий шлях розпочався ще у 2014 році.

Кілька днів тому “Особи” також повідомляли: У Дніпрі провели форум для ветеранів та їх родин.

Залишити відповідь