Автомобілі скидають стоки побутові, підприємств, зливові у один колектор 9-тої насосної станції та інших каналізаційних насосних станцій лівого берега. Часто нечистоти також потрапляють у природне джерело за кілька метрів від станції. Однак за правилами це можна робити лише на лівобережній станції аерації.
Про це повідомляє Телеканал D1.
За словами дніпровського активіста Сергія Петухова, за весь час джерело перетворилося на болото зі сміття. Він намагався достукатися до керівництва міста. Однак чиновники ніяк не відреагували.
Треба розібратися, що це за машини, чи мають вони право сюди скидати нечистоти чи ні. Нуль емоцій, ніхто не хоче реагувати. Вздовж берега скільки скину йде в річку Самара. Всі про це знають, але ніхто не хоче приймати якісь рішення, – каже Сергій Петухов.
Автомобілі, які скидали нечистоти, вже наробили багато лиха. Вони розбили каналізаційний колектор, через що мешканці, які живуть поблизу, з минулої п’ятниці залишилися без води.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі змінився розмір абонплати за воду: скільки треба платити”.



















