Простір створила команда Української студентської ліги за фінансування міжнародних гуманітарних організацій та сприяння Дніпропетровської ОВА.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
«Простір оснащений усім необхідним для комфортного перебування. Це місце – і зона безпеки, і майданчик для розвитку та спілкування. Сюди у разі повітряної тривоги чи довготривалого відключення світла можуть спуститися мешканці Центру і пересічні містяни. Скористатися інтернетом, підзарядити гаджети. Сюди також проведене водопостачання, облаштовані санвузли», – зазначив радник начальника Дніпропетровської ОВА Максим Свисенко.
У безпечному осередку можна проводити лекції, різноманітні активності та воркшопи, скористатися приміщенням як коворкінгом. Сюди можна прийти попрацювати під час відключень світла.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі запрацювала “Сервісна картка ВПО”: як скористатися.
























