Під час 53-ї сесії міськради, 24 липня, заснували нові відзнаки – пам’ятні медалі «За медичну допомогу» та «За рятувальні роботи».
Їх створили, аби справедливо відзначити роботу людей, які рятують людей та допомагають розбирати завали після ракетних ударів.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
В майбутньому такі нагороди будуть отримувати надзвичайники, поліція, лікарі, силовики, комунальники, працівники різних міських служб та волонтери.
Раніше “Особи” також писали: “16 громад Дніпропетровщини долучилися до міжнародного проєкту з покращення доступу до первинної меддопомоги”.



















