Новини

У Дніпрі судитимуть трьох жінок, які налагодили схему переправлення ухилянтів за кордон

Прокурори  Дніпра скерували до суду обвинувальний акт стосовно групи осіб за організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України та підроблення документів.

465Переглядів

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Схему незаконного перетину держкордону України громадянами призивного віку організувала мешканка  Дніпра. До своєї діяльності вона залучила доньку – медика військово-лікарської комісії, та знайому.

Обвинувачені забезпечували ухилянтам формальне проходження військово-лікарської комісії з отриманням підробленого висновку про непридатність до військової служби, який надає можливість перетнути держкордон.

Вартість своїх послуг жінки оцінили у 2 тис доларів США з однієї людини.

У ході санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили печатки, документи, носії інформації, які підтверджують протиправну діяльність.

За клопотанням прокурора накладено арешт на вилучені грошові кошти у сумі 8 тис доларів США.

Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого відділу Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управління СБУ у Дніпропетровській області.

Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині ліквідували схему втечі за кордон “багатодітних” ухилянтів.

2 коментарі

Залишити відповідь