У заході взяли участь солісти, диригенти, викладачі низки майстер-класів і відкритих тематичних зустрічей та поціновувачі академічного музичного мистецтва.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.
У перший день форуму провели концерт «Симфонічна весна». На ньому виступив симфонічний оркестр «THE FESTIVAL» під орудою диригента, народного артиста України Дмитра Логвина. Прозвучали композиції Й. Гайдна, Й. Брамса, К. Сен-Санса.
На другий день форуму провели концерт під назвою «Acco Italia». Його присвятили виконавському мистецтву гри на академічному інструменті – акордеоні. За участі квінтету струнно-смичкових інструментів та оркестру акордеоністів «Acco performance orchestra» (диригент Євген Жила), прозвучали твори італійських та українських композиторів, зокрема А. Вівальді, Р. Руджіері, П. Роффі, Н. Рота, В. Зубицького та інших.
Третій і заключний день «Європейського музичного форуму» ознаменувався концертом оркестру Дніпровської академії музики. Його художній керівник та диригент Ігор Грузін. Там прозвучали оригінальні композиції та аранжування відомих творів, зокрема «Духова весна» Р. Сауседо, «Танець невільника» Е. Чабріера, «Кімната танців» Д. Баквича, «Тема й фуга з путівника за оркестром для юного слухача» Б. Бріттена, Концерт для ударних інструментів з духовим оркестром С. Яджісава, «Опус для труби» К. Кнектела.
Раніше «Особи» також писали: “У Дніпрі провели круглий стіл щодо залучення громадян до процесів відбудови у постраждалих громадах області”.






















