Новини

У Дніпрі відбувся заплив у вишиванках (фото)

У Дніпрі спортсмени влаштували заплив у вишиванках на на сапах, каяках і драгонботах

395Переглядів

Заплив у вишиванках провели вчора, 26 травня. Спортсмени одягли вишиванки та плавали на сапах каяках та драгонбатах. Під час заходу збирали кошти, які наступного тижня відправлять на ЗСУ.

Про це повідомили у  тренувально-тестовому веслувальному центрі у Дніпрі.

“Вітряна хвильова погода внесла корективи щодо маршруту, але це не зіпсувало настрій учасників. Традиційно більша частка прибутку вже наступного тижня піде на користь ЗСУ Дякуємо всім за увагу! Побачимось на воді, – написали організатори.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відбулась чергова акція на підтримку військових «Гроші на ЗСУ»”.

Залишити відповідь