З 23 по 27 вересня комунальники працюватимуть у Новокодацькому та Самарському районах міста, а також населеному пункті Таромське. Загальна сума боргу споживачів там становить понад 3,6 мільйона гривень.
Про це повідомляє КП «Дніпроводоканал».
Адреси:
У підприємстві закликають боржників терміново сплатити заборгованість задля уникнення відключень послуги водовідведення.
«Споживачам, які мають фінансові труднощі, КП «Дніпроводоканал» пропонує укласти договір на реструктуризацію. За додатковою інформацією звертайтесь до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП» або до районних абонслужб нашого підприємства», – йдеться в повідомленні.
Раніше “Особи” також писали: “Група «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА розглянула ще 12 закупівель та знайшла завищені ціни”.






















