Новини

У Дніпрі відключили водопостачання приватному будинку, власник якого заборгував понад 60 тисяч грн

У Дніпрі від водопостачання відключили один з приватних будинків по вулиці Карпатській.

494Переглядів

Комунальники встановили на трубу пломбу.

Про це повідомляє пресслужба  Дніпровської міської ради.

“Власник роками не сплачував за воду та ігнорував попередження “Дніпроводоканалу” про необхідність погасити борг. Господар завинив за послуги понад 63 тисячі гривень», — розповіла інженерка абонентської служби комунального підприємства Ольга Семенова.

Вона зазначила, що для того, аби знову бути з водою, власник будинку може звернутися до КП “Дніпроводоканал”, укласти договір реструктуризації й відокремлено від боргу ще сплатити за підключення — від 900 гривень.

Після скасування мораторію на оплату комунальних послуг, за її словами, першими послуг водопостачання відключатимуть тих, хто має найбільші борги саме в приватному секторі.

Директор КП “Дніпроводоканал” Юрій Гамазинський розповів, що на 1 січня 2024 року жителі міста заборгували підприємству 816 млн грн. Між споживачами та “Дніпроводоканалом” підписані 362 договори реструктуризації на суму 7,3 млн грн.

Раніше  “Особи” також повідомляли: Люди мають платити за реально надані послуги ЖКГ, або – штраф.

2 коментарі

Залишити відповідь