Про це повідомляє МВС.
Наразі українці з інвалідністю можуть навчитися керувати лише легковими автомобілями. Однак у Міністерстві внутрішніх справ запускають пілотний проєкт з навчання людей з інвалідністю на отримання водійських прав категорії С1.
Перших водіїв навчатимуть у Дніпрі. Поки що МВС тестує запит на цю послугу. Якщо виявиться, що попит на таке навчання є, тоді школи відкриють і в інших містах України. У МВС вважають, що відповідне навчання могло б дати людям з інвалідністю додаткову можливість працевлаштування.
Курс традиційно складається з теоретичної частини підготовки, яка триває 74 години, та практичної — 58,5 годин.
Учні будуть проходити практику в автошколі на спеціально обладнаному автомобілі Форд Транзит із ручним керуванням. Навчатися можуть люди з порушенням опорно-рухового апарату, порушенням функцій слуху та зору, які отримали дійсну на дату подання документів медичну довідку форми №083/о.
Для вступу необхідно заповнити заяву на ім’я керівника автошколи та підготувати: копію паспорта громадянина України; копію облікової картки платника податків; медичну довідку форми №083/о; фотокартку розміром 3,5 х 4,5 см.
У Дніпрі школа діє на базі Університету внутрішніх справ, що на проспекті Гагаріна, 26. +38 (067) 636-97-40 (керівник автошколи).
Раніше “Особи” також інформували: У Дніпрі з’являться дві нові вулиці.



















