Найкращих працівників Товариства Червоного Хреста Дніпропетровщини нагородили грамотами за допомогу постраждалим від війни та переселенцям. Їм подякували засамовіддану працю та внесок у допомогу людям, які цього потребують. Також для представників організації провели екскурсію музеєм самоврядування.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.
Організація Червоного Хреста Дніпропетровщини допомагає постраждалим від війни з перших днів повномасштабного вторгнення. Вони видають гуманітарну допомогу переселенцям та навчають першій медичній допомозі поліцейських, освітян, бібліотекарів, працівників закладів культури.
«Наша організація працює на повну силу у всіх районах області, відкрито 12 гуманітарних пунктів, де ми допомагаємо переселенцям. За час повномасштабної війни нам вдалося надати допомогу понад 500 тисячам ВПО. Також працюють наші загони швидкого реагування, які виїжджають на «прильоти». Діють і мобільні медичні бригади, які обслуговують мешканців віддалених сіл, де складно отримати меддопомогу. Окрім цього, ми вже допомогли з ремонтом 12 лікарень, які пошкодило внаслідок російської агресії. Підтримуємо й місцевих мешканців, чиї оселі понівечило обстрілами, зокрема, нікопольців. Нині ми запускаємо новий проєкт — мобільні інклюзивні бригади для реабілітації наших ветеранів вдома», — поділилася голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко.
Раніше “Особи” також писали: “У Нікополі запрацювали ще два безпечні освітні простори для дошкільнят”.


























1 коментар