На Дніпропетровщині за вечір 19 травня та ніч на 20 травня росіяни атакували облцентр та 3 райони. Загинули двоє людей, ще дев’ятеро дістали поранень.
Про це повідомила Дніпропетровська ОВА.
Увечері 19 травня ворог понад 50 разів атакував два райони області авіабомбою, артилерією та безпілотниками.
На Нікопольщині під ударами були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Марганецька і Мирівська громади.
«Понівечені багатоквартирний та приватні будинки, заправка, автомобілі, – йдеться у зведенні ОВА. – Поранень дістали чоловіки 58 та 67 років. Лікуватимуться амбулаторно».
На Синельниківщині росіяни цілили по Покровській та Дубовиківській громадах. Там пошкоджені приватний будинок і будівля, що не експлуатується. Поранений 68-річний чоловік. Його доправили до лікарні у стані середньої тяжкості.
У ніч на 20 травня ворог атакував область ракетою, безпілотниками та артилерією.
«У Дніпрі через нічну атаку пошкоджений продуктовий склад, приватні будинки та автомобіль, – пише ОВА. – Загинули двоє людей. Поранені шестеро».
Так, 42-річна жінка та чоловіки 47 і 25 років перебувають у лікарні у важкому стані. Двоє чоловіків – 47 та 40 років – госпіталізовані у стані середньої тяжкості. 27-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
У Петриківській громаді Дніпровського району понівечене підприємство.
На Нікопольщині вночі під ударом знову були Нікополь, Марганецька, Покровська та Червоногригорівська громади. Пошкоджені підприємство, багатоквартирний будинок, приватні оселі та автомобілі.
За даними ОВА, вночі оборонці неба з ПвК «Схід» знищили над областю 17 ворожих БпЛА.
Нагадаємо, під час попередньої атаки на Дніпро – в ніч на понеділок 18-го травня 2026 р. – постраждали 28 людей.



















