У 2025 році сонячні батареї встановили у 27 дитсадках. На 2026 рік заплановано встановлення таких систем ще у 84 закладах. Вони необхідні, щоб заклади позашкільної освіти продовжували працювати навіть під час тривалих відключень електроенергії.
Про це повідомили в міській раді Дніпра.
Серед закладів, де встановили сонячні панелі цьогоріч, дитсадок № 311.
«У нашому садочку сонячні панелі забезпечують електроживлення коридорів, групових кімнат, зон пересування дітей і укриття. Навчальний процес не переривається. Перехід на сонячні панелі відбувається майже непомітно: зникає світло — і система автоматично перемикається. Діти цього не відчувають зовсім, а ми впевнені, що в приміщеннях завжди є світло і тепло», — розповіла директорка дитсадка № 311 Тетяна Вовк.
У Дніпрі працюють 177 закладів дошкільної освіти, з них 100 мають найпростіші укриття.
Раніше “Особи” також писали: “Головна ялинка Дніпра буде під землею”.



















