За час повномасштабної війни у нашому обласному закладі, де займаються реабілітацією ветеранів, поставили на ноги близько 10 тисяч військовослужбовців.
Про це повідомляє голова ДОР Микола Лукашук у Telegram.
Дніпропетровська обласна рада постійно підтримує наш госпіталь, аби медики та пацієнти були забезпечені всім необхідним. Зокрема, за кошти обласного бюджету у медзакладі придбали сучасні цифровий рентген та УЗД апарати.
Зараз Дніпропетровщина перетворилася на медичний хаб, де піклуються не лише про мешканців Дніпропетровщини та переселенців, а й жителів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.
Щира вдячність нашим медикам за їхню неймовірну працю! Їхня стійкість та професійність вражають.
Раніше “Особи” також сповіщали: У двох медзакладах Дніпропетровщині запрацювали сучасні кол-центри.
























