Новини

У Дніпрі за час повномасштабної війни провели реабілітацію близько 10 тисяч ветеранів

Реабілітація військових - це один з пріоритетних напрямків нашої роботи, впевнені у медзакладах Дніпропетровщини.

413Переглядів

За час повномасштабної війни у нашому обласному закладі, де займаються реабілітацією ветеранів, поставили на ноги близько 10 тисяч військовослужбовців.

Про це повідомляє голова ДОР Микола Лукашук у Telegram.

Дніпропетровська обласна рада постійно підтримує наш госпіталь, аби медики та пацієнти були забезпечені всім необхідним. Зокрема, за кошти обласного бюджету у медзакладі придбали сучасні цифровий рентген та УЗД апарати.

Зараз Дніпропетровщина перетворилася на медичний хаб, де піклуються не лише про мешканців Дніпропетровщини та переселенців, а й жителів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Щира вдячність нашим медикам за їхню неймовірну працю! Їхня стійкість та професійність вражають.

Раніше “Особи” також сповіщали:  У двох медзакладах Дніпропетровщині запрацювали сучасні кол-центри.

Залишити відповідь