Це колаборація відповідального бізнесу, ОВА та проєкту #ТитаниUA.
Про це розповів очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Гостей зустрічає ветеран Андрій, який на війні втратив ногу. До роботи у шахті повернутися не зміг. Натомість опанував професію бариста. Як і його дружина Тетяна. Працюють разом.
“Головний же на кухні Бекір. В окупації у нього залишилися ресторани. Та він продовжує улюблену справу – вже 30 років варить каву. Вона тут, як і інші напої, зі змістом. Є міцна, на піску – «для справжніх чоловіків». Чи ментальний чай з м’ятою «Ти як?». Оборонців пригощають безкоштовно”, – зазначає начальник ДніпроОВА.
Команда закладу обізнана у послугах, доступних захисникам. До прикладу, де пройти психологічну реабілітацію. Серед варіантів – центр, який знаходиться поряд.
Авторка проєкту Анна Кириченко поділилася: цей соціальний простір – присвята брату, який загинув на війні.
«Він приїжджав і часто саме на цьому місці пив каву з побратимами. Вже його нема, але захисники можуть безкоштовно пригощатися напоями у цьому кафе, – розповіла вона. – Це хаб, це ком’юніті, де можна присісти, зустрітися з побратимами, поговорити про наболіле чи просто подивитися матч».
Вона додала: держава підтримує тих, хто працевлаштовує людей з інвалідністю. Це стало гарною допомогою для втілення ідеї. А ще підставили плече колеги-підприємці. Безкоштовно передали кавові зерна та провели навчання для команди.
“Таких просторів ставатиме більше. Це прояв безбар’єрності, якою опікується перша леді Олена Зеленська. Коли можливості реалізуватися – рівні для всіх”, – резюмує Сергій Лисак.
Зазначимо, що ветеранський проєкт #ТитаниUA – ініціатива безпосередньо Лисака.
Раніше “Особи” також інформували: Спортсмени-паралімпійці провели тренування для бійців, які проходять реабілітацію на Дніпропетровщині.























