Новини

У Дніпрі за побиття містянина затримали 24-річного чоловіка

Чергове побиття на вулиці сталося у Шевченківському районі Дніпра 28 червня.

388Переглядів

Після конфліктної ситуації підозрюваний побив на вулиці потерпілого та пішов з місця події. 36-річного чоловіка госпіталізували до лікарні.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Подія мала місце 28 червня в центральній частині міста Шевченківського району.

Працівники Дніпровського РУП №1 разом з поліцейськими кримінального аналізу встановили та розшукали причетного до злочину 24-річного місцевого жителя. Поліцейські затримали його. На фото анонсу – затриманий сидить за столом у поліції спиною до глядача.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. За такий злочин може загрожувати до 8 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” повідомляли про подібні випадки. Наприклад, у січні в Дніпрі затримали 28-річного чоловіка за смертельне побиття містянина.

Також ми писали: У Кам’янському затримали 31-річного чоловіка за побиття знайомого.

Залишити відповідь