Про це повідомляє у Facebook голова “Січеславської просвіти” Сергій Тютюнник.
Модератори зустрічі-розмови:
о. Михайло Неїжмак – Бюро УГКЦ з питань екології та Сергій Тютюнник – Січеславська Просвіта.
Теми зустрічі:
- Церква і екологія;
- Презентація видань Екобюро УГКЦ;
- Вікторина “Розумне Споживання” з книжковими подарунками.
Питання вікторини стосуються психології відповідального споживання:
- Як психологічні чинники впливають на вибір товарів?
- Як емоції впливають на рішення щодо споживання?
- Як внутрішні переконання впливають на рівень екологічної відповідальності?
Дата та час: субота, 27 січня, 11:00
Місце: Дніпровська центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23).
Учасники матимуть можливість висловити свої думки з питань екології та психології відповідального споживання, а також отримають книжкові подарунки з фондів Просвіти.
Раніше “Особи” також повідомляли: Студентів запрошують у 11-денний візит до Польщі.




















