Афіша

У Дніпрі запрошують на “ЕкоДіалог”

Всіх зацікавлених запрошують на "ЕкоДіалог" у Дніпрі - спільний захід "Січеславської Просвіти" та Бюро УГКЦ з питань екології.

213Переглядів

Про це повідомляє у Facebook голова “Січеславської просвіти” Сергій Тютюнник.

Модератори зустрічі-розмови:

о. Михайло Неїжмак – Бюро УГКЦ з питань екології та Сергій Тютюнник – Січеславська Просвіта.

Теми зустрічі:

  • Церква і екологія;
  • Презентація видань Екобюро УГКЦ;
  • Вікторина “Розумне Споживання” з книжковими подарунками.

Питання вікторини стосуються психології відповідального споживання:

  • Як психологічні чинники впливають на вибір товарів?
  • Як емоції впливають на рішення щодо споживання?
  • Як внутрішні переконання впливають на рівень екологічної відповідальності?

 Дата та час: субота, 27 січня, 11:00

 Місце: Дніпровська центральна міська бібліотека (вул. Воскресенська, 23).

Учасники матимуть можливість висловити свої думки з питань екології та психології відповідального споживання, а також отримають книжкові подарунки з фондів Просвіти.

Раніше “Особи” також повідомляли: Студентів запрошують у 11-денний візит до Польщі.

Залишити відповідь