Новини

У Дніпрі затримали 19-річного грабіжника

Працівники кримінальної поліції Дніпра розшукали та затримали 19-річного підозрюваного за пограбування жінки.

209Переглядів

Нападник підбіг до потерпілої, зірвав з плеча сумку з грошима, телефоном й банківськими картками, після чого втік.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

13 листопада близько 18.00 до поліції звернулась жінка та повідомила, що коли вона поверталася з роботи, її пограбували біля одного з будинків на житловому масиві Тополя у Шевченківському районі.

На місці злочину працювала слідчо-оперативна група відділу поліції та оперативники. Відпрацювавши територію, працівники поліції почали пошуки нападника. За результатами роботи, поліцейські розшукали та затримали 19-річного юнака – жителя Солонянського району. У зловмисника вилучили мобільний телефон потерпілої.

14 листопада слідчі  Дніпровського РУП № 1 повідомили затриманому про підозру у вчиненні грабежу. За скоєний злочин хлопцю загрожує до 10 років за ґратами. Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також сповіщали: Нардепу Шевченку оголосили підозру в держзраді.

Залишити відповідь