Підозрюваний силою заволодів гаманцем та телефоном потерпілого, після чого втік. Правоохоронці оперативно затримали нападника.
Про це інформують у ГУНП Дніпропетровської області.
12 лютого до поліції надійшло повідомлення про пограбування на одній із вулиць у Чечелівському районі міста. На місці події правоохоронці зʼясували, що між двома чоловіками виник конфлікт, під час якої підозрюваний заволодів майном 43-річного потерпілого.
Працівники кримінальної поліції того ж дня розшукали причетного до злочину 47-річного чоловіка. Правоохоронці вилучили у нього награбоване та затримали.
13 лютого слідчі за погодженням з окружною прокуратурою повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловіку може загрожувати до 10 років за ґратами.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині чоловік вдарив дружину ножем: жінка у лікарні.



















