Новини

У Дніпрі затримали 47-річного грабіжника

На вулиці у Чечелівськоу районі Дніпра чоловік забрав у перехожого гаманець та телефон, після чого зник. Але поліція його знайшла.

166Переглядів

Підозрюваний силою заволодів гаманцем та телефоном потерпілого, після чого втік. Правоохоронці оперативно затримали нападника.

Про це інформують у ГУНП Дніпропетровської області.

12 лютого до поліції надійшло повідомлення про пограбування на одній із вулиць у Чечелівському районі міста. На місці події правоохоронці зʼясували, що між двома чоловіками виник конфлікт, під час якої підозрюваний заволодів майном 43-річного потерпілого.

Працівники кримінальної поліції того ж дня розшукали причетного до злочину 47-річного чоловіка. Правоохоронці вилучили у нього награбоване та затримали.

13 лютого слідчі за погодженням з  окружною прокуратурою повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловіку може загрожувати до 10 років за ґратами.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині чоловік вдарив дружину ножем: жінка у лікарні.

Залишити відповідь