Новини

У Дніпрі затримали групу осіб, які утримували в трудовому рабстві 50 людей

Викрито та повідомлено про підозру групі осіб за фактом вербування, переміщення людей з метою трудової експлуатації.

289Переглядів

За даними слідства, четверо мешканців  Дніпра організували протиправну схему вербування громадян для утримання їх в трудовому рабстві – на безоплатних сільськогосподарських та будівельних роботах на території області.

Про це повідомили у Дніпропетровській облпрокуратурі.

Учасники групи вербували на вокзалах переселенців та соціально незахищених громадян, безхатченків.

Шляхом обману запрошували їх до так званого «реабілітаційного центру», який функціонував під прикриттям громадської організації, обіцяли безкоштовне житло, харчування і працевлаштування.

Натомість людей заселяли до будинку з неналежними умовами для проживання та змушували безоплатно працювати на найтяжчих роботах.

Підозрювані відбирали у громадян документи та засоби зв’язку. При спробі завербованими особами самовільно залишити місце утримання учасники групи здійснювали психологічний тиск та погрожували застосуванням сили.

Чоловіків затримано. Під час проведення обшуків на території будинку перебувало 50 осіб, їх було визволено. Вилучено чорнові записи, телефони, автомобілі.

Наразі за клопотанням прокурора підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також повідомляли: У Нікополі поліцейські затримали чоловіка, який вбив жінку цеглиною.

Залишити відповідь