Підозрювана схопила з прилавка закладу коробку з грошима та втекла. Сума завданих збитків – понад 5 тисяч гривень.
Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.
25 жовтня до поліції надійшло повідомлення про пограбування в кавʼярні на проспекті Івана Мазепи в Новокодацькому районі (місце злочину можна бачити на фото анонсу).
Поліцейські Дніпровського РУП №1 провели низку розшукових заходів, у результаті яких встановили особу зловмисниці. Нею виявилась 20-річна мешканка Дніпропетровської області.
Слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) КК України. За злочин їй може загрожувати до 8 років позбавлення волі.
Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.
Нагадаємо, на початку листопада у Дніпрі затримали 20-річного грабіжника.
Також “Особи” раніше писали: У Кам’янському районі затримали двох грабіжників, які вбили пенсіонера.



















