Новини

У ДніпроОВА розглядають організацію офлайн навчання школярів Нікопольщини

Через постійні обстріли учні Нікопольщини змушені навчатися дистанційно. Цього вимагає безпекова ситуація.

289Переглядів

Але у перспективі через постійний «онлайн» школярі району можуть отримати найбільші освітні втрати. Це викликає занепокоєння і батьків, і педагогів. І у нас, як представників влади.

Про це повідомляє начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Тому до діалогу були запрошені очільники найбільших громад і керівники навчальних закладів. Зібралися, аби прийняти найбільш ефективні рішення. Організувати процес якщо не офлайн, то хоча б у змішаному форматі.

Напрацювали варіанти. В області є ліцеї та гімназії, готові прийняти до себе юних вихованців на повний пансіон. З проживанням та харчуванням. П’ять днів у закладі, а на вихідні додому.

Також серед пропозицій – навчання в обладнаних укриттях. Там, де це можливо.

За словами Лисака, передусім очні заняття потрібні учням 10-11 класів. Адже їм необхідно добре підготуватися до іспитів.

Обов’язково питатимемо думку мам і тат учнів. Впевнений, разом у нас все вийде, – запевняє начальник ДніпроОВА.

Також раніше “Особи” інформували: Криворізькі шкільні протирадіаційні укриття: які ризики матимуть люди (ВІДЕО).

Залишити відповідь