Новини

У Дніпропетровській області проходить тиждень імунізації

На Дніпропетровщині проходить Європейський тиждень імунізації.

346Переглядів

В області нагадують про важливість щеплень від інфекційних та інших хвороб. До списку входять імунізація від туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та хіб-інфекції.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

Зробити обов’язкові щеплення можна безкоштовно. Потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, який допоможе з усім розібратися та визначити оптимальний час.

«Зараз маємо бути ще уважнішими до здоров’я – свого та близьких. Через постійну міграцію людей інфекції можуть розповсюджуватися більш стрімко. Тому важливо дотримуватися Національного календаря щеплень. Так зможемо уникнути спалахів хвороб», – зазначає завідувач відділу імунопрофілактики обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентина Портних.

Дізнатися більше інформації про наявність вакцин у регіонах та поставити питання можна на Національному порталі з імунізації.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровський центр родинного здоров’я отримав сучасне діагностичне обладнання”.

Залишити відповідь