У Павлограді провели конкурсний відбір на зайняття посад директорів лікарень. За результатами, Павлоградську лікарню інтенсивного лікування очолила Ірина Жицька, директоркою Павлоградської міської лікарні №1 стала Тетяна Олійник.
Про це повідомили в Павлоградській міській раді.
Міський голова Анатолій Вершина підписав контракти з переможцями конкурсу.
Договори з керівницями медзакладів укладено на 5 років.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині нацполіції передали технічну допомогу від Німеччини”.






















