Новини

У двох лікарнях Павлограда обрали нових директорів

У Павлограді обрали нових керівників для двох лікарень.

236Переглядів

У Павлограді провели конкурсний відбір на зайняття посад директорів лікарень. За результатами, Павлоградську лікарню інтенсивного лікування очолила Ірина Жицька, директоркою Павлоградської міської лікарні №1 стала Тетяна Олійник.

Про це повідомили в Павлоградській міській раді.

Міський голова Анатолій Вершина підписав контракти з переможцями конкурсу.

Договори з керівницями медзакладів укладено на 5 років.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині нацполіції передали технічну допомогу від Німеччини”.

Залишити відповідь