Виступи відбудуться у Кіото. Артисти продемонструють номери з різних вистав – «Баядерка», «Фея ляльок» та інших. А завершать концертну програму «Гопаком».
Про це повідомили в ОВА.
«Важливо презентувати українське мистецтво світу. Популяризувати його. Аби повсюди знали, яке воно самобутнє, наскільки професійне. Такі гастролі сприяють зміцненню дружніх зв’язків, обміну досвідом між артистами, – зазначила заступниця начальника ДніпроОВА Ірина Грицай. – Спасибі Японії за запрошення. І окрема вдячність меру міста Кіото Дайсаку Кадокаві за прояв поваги – зустріч із дніпровською командою».
Нагадаємо, що у квітні колишній очільник міністерства культури Ростислав Карандєєв став директором – художнім керівником Дніпровського академічного театру опери та балету.
Раніше “Особи” також сповіщали: Хто обійняв посаду балетмейстера Дніпровського академічного театру опери та балету.

























