Новини

У гастрольний тур до Японії відправилася делегація Дніпровського академічного театру опери та балету

Артисти візьмуть участь в концертах, присвячених 50-річчю з дня заснування балетної школи Терада.

306Переглядів

Виступи відбудуться у Кіото. Артисти продемонструють номери з різних вистав – «Баядерка», «Фея ляльок» та інших. А завершать концертну програму «Гопаком».

Про це повідомили в ОВА.

«Важливо презентувати українське мистецтво світу. Популяризувати його. Аби повсюди знали, яке воно самобутнє, наскільки професійне. Такі гастролі сприяють зміцненню дружніх зв’язків, обміну досвідом між артистами, – зазначила заступниця начальника ДніпроОВА Ірина Грицай. – Спасибі Японії за запрошення. І окрема вдячність меру міста Кіото Дайсаку Кадокаві за прояв поваги – зустріч із дніпровською командою». 

Нагадаємо, що у квітні колишній очільник міністерства культури Ростислав Карандєєв став директором – художнім керівником Дніпровського академічного театру опери та балету.

Раніше “Особи” також сповіщали: Хто обійняв посаду балетмейстера Дніпровського академічного театру опери та балету.

Залишити відповідь