Всього завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» у регіоні вдалося заощадити майже 869 млн грн.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Збираємося робочою групою регулярно. До цього моніторимо тендери. На додаткове обговорення виносимо ті, до яких є питання. Найперше, через зависокі ціни у договорах. Якщо дійсно є завищення вартості, рекомендуємо закупівлю переглянути. Аби замовники не витрачали зайвого», – наголосив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Кульбач.
Раніше “Особи” також сповіщали: Робоча група «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА розглянула ще 12 тендерів.



















