Від протиправної діяльності зловмисниці завдано збитків державі на понад 20 тисяч гривень.
Про це повідомили у ГУНП Дніпропетровської області.
Під час слідчих дій поліцейські встановили, що жінка заволоділа коштами державного бюджету, які призначалися громадянам для виплат субсидій в опалювальному сезоні 2023-2024 років. У відомості про одержання грошей підозрювана розписалась замість громадян, яким призначалась державна допомога.
Викрили 32-річну зловмисницю поліцейські Кам’янського райуправління.
За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою жінці повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень: “підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів” та “привласнення, розтрата майна в умовах воєнного або надзвичайного стану”.
Раніше “Особи” повідомляли: У Кривому Розі судитимуть чоловіка, якого підозрюють у переправленні військовозобов`язаного за кордон.



















