Під час сварки чоловік сильно побив 72-річну жінку. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Інформація про злочин до поліції надійшла 14 січня. Тіло померлої виявила сусідка, яка прийшла провідати жінку.
З’ясувалося, що бабуся дозволила чоловіку пожити у себе в квартирі. 9 січня між чоловіком та старенькою відбулася сварка. Підозрюваний сильно побив потерпілу, після чого кинув її напризволяще та пішов із помешкання.
Провівши ряд слідчих дій, поліцейські Кам’янського райуправління встановили обставини злочину та особу підозрюваного. Ним виявився 38-річний місцевий житель.
За погодженням із Кам’янською окружною прокуратурою, фігуранту повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення “умисне тяжке тілесне ушкодження”. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Також раніше “Особи” писали: Вирішив конфлікт за допомогою ножа: у Кам’янському затримали 56-річного містянина.




















1 коментар