Новини

У Кам’янському знову підпалили автівку військового

Пізно ввечері 4 липня у Кам’янському стався ще один підпал машини військового.

259Переглядів

Таку інформацію оприлюднив міський голова Андрій Білоусов. Він звернувся до кам’янчан із проханням допомогти поліції у пошуках винних.

Про це повідомляє Собитіє.

«Такі злочини – обурюють. Всі ми разом докладаємо зусиль для того, щоб допомогти нашим захисникам – Збройним Силам України. Ледь не щодня до військових частин передаються автівки, військове спорядження, гуманітарні вантажі. Так було, так є і так буде. Бо кожен з нас розуміє, що відбувається на фронті і якою є ціна кожного нашого дня, який ми проживаємо в тилу. Тому будь-які дії, спрямовані на руйнування єдності фронту та тилу, приречені на провал, – зазначає мер міста.

За словами Білоусова, правоохоронні органи роблять все належне, щоб знайти винних у цих злочинах. Міський голова також закликав мешканців Кам’янського до пильності.

Шановні кам’янчани, давайте всі разом будемо максимально пильними і надамо поліції необхідну допомогу у пошуках. Місцева влада також гарантує повну підтримку.

Ми повинні бути сильними та згуртованими, щоб вистояти та перемогти!» – пише Білоусов.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі підпалили автівку військовослужбовця: що кажуть у поліції.

Залишити відповідь