Новини

У Кривому Розі 600 будинків без тепла через аварію

У Кривому Розі складна ситуація з теплопостачанням.

329Переглядів

Через технічні пошкодження однієї з котелень температура в оселях мешканців понад 600 будинків не відповідає нормі. Ремонтні бригади продовжують роботу на місцях. В місті відбулося дев’яте засідання оперативного Штабу з ліквідації наслідків аварій у системі теплопостачання.

Про це йдеться в telegram-каналі Штабу згуртованих громад.

На засіданні ухвалили декілька важливих рішень:

  • Мінрозвитку наголосило на необхідності уникнення відключення електроенергії в трьох районах міста, де ситуація з теплом залишається нестабільною.
  • Платежі за опалення не можуть нараховуватися, поки тепло не надходитиме до будинків у належному обсязі.

Також міська влада разом із тепловою електростанцією розробляє детальний план модернізації тепломереж. Нафтогаз планує виділити на ці роботи близько 1 мільярда гривень.

У місцевому телеграм-каналі “На часі” показали фото , на яких видно наслідки прориву магістральної труби опалення. Вода б’є фонтаном, через що все навкруги перетворилося на “крижану казку”.

“Тріщить по швах магістральна труба опалення вздовж обʼїзної дороги. Від Індустріального до Зарічного на ній щонайменше три пориви. Тепловики не встигають латати один, як виникає новий. А тим часом водичка, що бʼє фонтаном з розірваної труби, перетворює все навколо на чергову крижану казку”, – повідомили журналісти.

За повідомленням “На часі”, сьогодні споживачі влаштували пікет під стінами Криворізької теплоцентралі. Близько сотні людей прийшли на мітинг-акцію під стіни теплоцентралі, аби майже всередині лютого все ж таки отримати відповідь на питання, коли у помешканнях зʼявиться тепло.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині розпочали ремонт мережі прифронтових доріг”.

Залишити відповідь