Подія сталася 18 січня у Саксаганському районі. Біля магазину чоловік напав на 77-річну жінку і побив її. Вона потрапила до лікарні з важкими травмами.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
До поліції надійшло повідомлення від співробітниці медичного закладу про те, що до них доставили 77-річну жінку з тілесними ушкодженнями. Правоохоронці затримали 34-річного нападника неподалік місця злочину.
Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 19 січня слідчим за погодженням з Криворізькою центральною окружною прокуратурою повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також писали: “Викликав поліцію на вигадане вбивство: у Кам’янському встановили 8-річного правопорушника”.




















1 коментар