Новини

У Кривому Розі підлітки підпалили автівку військовослужбовця

У Кривому Розі затримали двох підлітків, які підпалили автівку військовослужбовця ЗСУ.

335Переглядів

Прокуратура повідомила про підозру двом 14-річним підліткам в умисному пошкодженні чужого майна шляхом підпалу за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За даними слідства, підозрювані у месенджері Телеграм встановили зв’язок з невідомою особою, яка запропонувала за грошову винагороду підпалити автомобілі, що належать військовим ЗСУ або мають символіку збройних формувань.

Ввечері 14 січня 2025 року хлопці облили легкозаймистою речовиною та підпалили автівку військового. Свої дії зафільмували на мобільний телефон.

Підозрюваних затримано. Під час санкціонованого обшуку вилучено запальничку, мобільні телефони.

Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту. За скоєне їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Криворізького райуправління ГУНП в Дніпропетровській області.

Також “Особи” раніше писали: У Кривому Розі чоловік вбив знайому жінку напилком.

Залишити відповідь